Kurumsal / Hakkımızda

Hakkımızda

YEŞİL Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB) , kurumların iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını tek birimden çözmek için kurulmuş ve Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir.Bünyesinde bulunan alanında deneyimli A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanları, işyeri hekimleri, sağlık personelleri ve sektöre hakim yönetici kadrosu ile güçlü dinamik ve fark yaratan bir takım olmayı başarmıştır. İstanbul,Kocaeli, Yalova , Sakarya ve Bursa illerimize hizmet verebilmek için bu illere olan yakınlığı dikkate alınarak Kocaeli’nin Gebze ilçesinde konumlanmıştır.

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı (TMGD) ve mühendislik hizmetleri YEŞİL Şirketler Grubu bünyesinde ki Ulaş Danışmanlık ve Lojistik Hiz. Tic. LTD ŞTİ tarafından verilebilmektedir. Bu sayede işbirliği içerisinde bulunduğumuz firmalara bu alanda da hızlı ve kaliteli hizmet verilebilmektedir. Ayrıca, İş Sağlığı ve Güvenliği Ortam Ölçümleri ve Çevre Danışmanlığı için işbirliği içerisinde bulunduğu çözüm ortakları ile firmaların ihtiyaçlarına hızlı ve güvenilir şekilde cevap verilebilmektedir.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyon : YEŞİL Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, mesleki etik değerlere saygılı, içinde bulunduğu sektörün sorumluluğunu bilen, yasalara bağlı, çalıştığı firmalara kaliteli ve sorunsuz hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiş bir şirkettir.

Vizyon : Hizmet verdiğimiz firmalarımızın kaynaklarının verimli kullanılmasını sağlamak, ergonomik çalışma koşulları sunarak üretim ve kazançlarını artırmak; emek veren ,alın teri döken değerli çalışan nüfusumuzu ise olası İş kazalarına ve meslek hastalıklarına karşı eğitmek, korumak, periyodik muayenelerini ve sağlık taramalarını yaparak erken tanı ve tedavi imkanını sağlamak, kalıcı sakatlıklarını ve kayıplarını önleme prensipleri ile 3 yıl içersinde sektördeki lider OSGB şirketleri arasında yerini almak firmanın ana hedefleridir.

Müşteri Temsilcilerimiz!

Size en uygun fiyat teklifini almak istiyorsanız müşteri teklif formumuzu doldurun!